Notice: Korzystanie z Elementor\Post_CSS_File uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.1.0! Zamiast tego użyj Elementor\Core\Files\CSS\Post. in /home/lexcom/domains/przemyslawbulski.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4598
Rapid 
Transformational
Change
 Therapist

Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą metody stworzonej przez tę uroczą Damę a przede wszystkim najskuteczniejszą w rankich od wielu lat terapeutkę w UK. Oczywiście kursów i certyfikatów w zakresie hipnoterapii mam wiele ale współpracą i szkolenie pod okiem Marisy Peer dało mi bardzo dużo pod względem skuteczności pracy z klientem. ​

Dlaczego hipnoterapia?

Bardzo często jest tak, że Człowiek Dorosły, Człowiek Świadomy boryka się z problemami zazwyczaj natury powtarzalnej czyli wie doskonale co powinien robić, wie doskonale czego nie powinien robić a pomimo wszystko pakuje się w różnego rodzaju problemu ciągle i stale o tej samej naturze i tym samym charakterze. W takich sytuacjach wydaje się to dziwne i niewytłmuaczalne ponieważ widząc sprawy z zewnątrz możemy śmiało powiedzieć, że dana Osoba powinna przestać spotykać się z partnerami, którzy ciągle są tacy sami i tak samo ją źle traktują, powinna przestać wydawać pieniądz zostając ciągle bez grosza, powinna przestać zjadać jedzenie, które niszczy jej zdrowie lub powinna pozbyć się nałogu, który prowadzi ją tylko do upadku pod względem fizycznym, emocjonalnym i każdym innym.

W takich właśnie sytuacjach okazuje się, że nie podobna „naprawić” danego problemu czy rozwiązać danej kwestii bez schodzenia na niższy poziom świadomości – czyli tam gdzie problem ma swoje źródło.

Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślwoego jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się…
Albert Einstein

Jaki hipnoterapeuta kliniczny mogę śmiało stwierdzić na podstawie doświadczenia 4 rzeczy:

  1. umysł podświadomy reaguje na obrazy jakie sobie wyobrażamy i słowa jakie sobie powtarzamy czyli reaguje na to co o sobie mówimy i to co o nas mówili Rodzice oraz Ludzie z najbliższego otoczenia – również rówieśników,
  2. umysł podświadomy robi to co myśli, że jest dobre dla nas i to myśli my chcemy
  3. umysł podświadomy dąży do przyjemności ale przede wszystkim ucieka od bólu.
  4. umysł podświadomy.

Biorąc to wszystko pod uwagę w trakcie sesji metodą RTT za każdym razem w sposób odkrywczy dla klienta dochodzi do uświadomienia sobie wielu ważnych rzeczy – zazwyczaj z dzieciństwa, które były czymś nieznanym na poziomie świadomym czyli samo przywołanie danego zdarzenia / sytuacji często wywołuje zaskoczenie, że w ogóle coś takiego miało miejsce… i w 99,99% przypadków takie zdarzenia miały miejsce i zmieniły nasze życie całkowicie … niestety na gorsze nakładając na nas samych ograniczenia. Dlatego też na poziomie świadomym bardzo trudno nam jest rozwiązać tego typu problemy i dlatego też sesja RTT przeprowadzona przez certyfikowanego Specjalistę daje takie diametralne zmiany w życiu codziennym. 

Zrozumienie to potężna siła, która uwalnia od wielu poważnych problemów w życiu.

Tym właśnie RTT czyli Rapid Transformational Therapy odróżnia się od zwykłej terapii czy zwykłej hipnoterapii, że ma przynieść bardzo szybkie i co najważniejsze bardzo trwałe rezultaty po to aby życie danej jednostki zmieniło się na lepsze.

Praca z klientem odbywać się może online albo w kontakcie osobistym i umożliwia to pracę z Ludźmi z całego świata.

Po sesji otrzymujesz nagranie do utrwalającej pracy aby rezultaty były trwałe. Z racji tego, że umysł uczy się przez powtórkę – po prostu trzeba utrwalić to co się dokonało słuchając jedynie krótkiego nagrania przez 21-50 dni.

Bardzo ważną rzeczą odnośnie nagrania jest to aby je słuchać przez co najmniej 21 dni ponieważ 60% sukcesu to sesja a 40% sukcesu to odsłuchiwanie nagrania. To jest coś co stanowi formułę 100% sukcesu.

Na sam koniec jeszcze jedna bardzo ważna kwestia: PŁACISZ MI ZA REZULTAT a nie za sesję a fakt, że zazwyczaj jestem w stanie usunąć np. uzależnienia w przeciągu jednej sesji świadczy o tym, że po prostu wiem co robię 🙂 Niezależnie od tego cel jaki sobie stawiamy jest dla mnie najważniejszy i płacisz mi za jego realizację.

Koszyk
Cart