oDKRYJ SIŁĘ SPOKOJU I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM

POBIERZ BEZPŁATNY E-BOOK JUŻ DZIŚ!

Ponad 60% osób aktywnych zawodowo odczuwa ciągły stres w pracy, a aż 70% chorób przewlekłych wiąże się ze stresem, zwłaszcza długotrwałym. 

Niestety, sytuacja zdaje się pogarszać. Nie pozwól, aby stres i wyuczona bezradność zatruły Twoje życie.

Jeżeli zmagasz się z problemami ze snem, odczuwasz chaos w życiu czy brakuje Ci energii po pracy, teraz jest czas na zmiany.

Przyznaję się – również kiedyś doświadczyłem tego wszystkiego, mimo długiego związania z medytacją i duchowością. Moje życie przypominało bieganinę kurczaka bez głowy. Trzykrotnie trafiłem do szpitala, za pierwszym razem do swojej rutyny dodałem kolejną praktykę medytacji, za drugim razem odczułem to psychicznie – jednak nic nie zmieniłem. Dopiero kolejny pobyt w szpitalu i tragiczna śmierć mojego młodszego brata na zawał serca w wieku 33 lat otworzyły mi oczy na konieczność zmian. Zrozumiałem, że tylko potężny ból i cierpienie naprawdę zmieniają człowieka.

Nie czekaj na ból i cierpienie – zacznij działać teraz. Przedstawiam Ci bezpłatny e-book, który pomoże Ci odkryć siłę spokoju oraz nauczyć się radzić sobie ze stresem. 

Oto, co możesz osiągnąć dzięki tej książce:

  • Pozbycie się skutków długotrwałego stresu
  • Wypracowanie skutecznej formy radzenia sobie ze stresem, który będzie kojarzył Ci się z pozytywną mobilizacją sił
  • Wzrost poziomu kreatywności
  • Zwiększenie produktywności
  • Poprawa stanu zdrowia
  • Lepsza koncentracja na rzeczach ważnych w życiu
  • Większa klarowność w myśleniu i działaniu

Nie czekaj, pobierz bezpłatny e-book i zacznij zmieniać swoje życie na lepsze. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem, zdrowiem i emocjami, czerpiąc z praktyk i rad zawartych w książce.

Nie pozwól, aby stres zatruł Twoje życie. Zrób pierwszy krok ku lepszemu jutru już dziś – ściągnij bezpłatny e-book i zacznij odkrywać swoją siłę spokoju!

o autorze

przemysław bulski

Przemysław Bulski to doświadczony hipnoterapeuta kliniczny, trener medytacji, mindfulness, flow i oddechu, biohacker, neurohacker oraz dietetyk. Posiada bogate doświadczenie w pracy z ludźmi, wspierając ich w procesie wydobywania swojego potencjału oraz poprawy efektywności, produktywności i skuteczności osobistej, co prowadzi do osiągnięcia określonych celów.

Jego wiedza i umiejętności sprawdziły się w pracy z Mistrzami Świata BJJ, Mistrzem Europy K1, Mistrzynią Świata w Podnoszeniu Ciężarów, Wicemistrzem Świata w Szachach oraz wieloma zawodnikami K1 i MMA na poziomie mistrzostwa kraju. Przemysław Bulski pomaga również przedsiębiorcom w wykorzystaniu swojego pełnego potencjału.

Jego autorskie metody i doświadczenie sprawiają, że warto zaufać radom zawartym w oferowanym bezpłatnym e-booku, który może pomóc Ci odnaleźć siłę spokoju i skutecznie radzić sobie ze stresem