Notice: Korzystanie z Elementor\Post_CSS_File uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.1.0! Zamiast tego użyj Elementor\Core\Files\CSS\Post. in /home/lexcom/domains/przemyslawbulski.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4598

Jak prowadzę szkolenia?

Jako trener zmiany(przy okazji trener NLP i hipnoterapeuta) za każdym razem staram się zrealizować podczas szkoleń 5 celów:
1. Dobrze rozbawić uczestników w odpowiednich momentach – kiedy człowiek się śmieje wtedy się otwiera i angażuje. Umysł działa najlepiej wtedy kiedy, podobnie jak spadochron, jest otwarty. Śmiech poza tym pozwala na uzyskanie dystansu do swojej postawy, której świadomość umożliwia zmianę.
2. Przede wszystkim stawia na umiejętności a nie na wiedzę czyli trening, trening, trening. Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w ringu życia codziennego. Za każdym razem stawiam sobie za cel przetrenować bardzo dobrze kilka ważnych umiejętności, narzędzi i wolę to niż zaprezentowanie całego spektrum możliwości. Po szkoleniu wracasz do życia i tam masz się sprawdzić. Teoria Tobie w tym nie pomoże.
3. Za każdym razem stara się nauczyć nowych wzorców zachowań i wykorzenić stare, nieefektywne. Robię to różnymi sposobami a skoro jestem hipnoterapeutą - nie musisz nawet wiedzieć jakimi - ważne, że jest efekt 🙂
4. Daje motywację do zmiany i podtrzymania nowych zachowań w trakcie i po szkoleniu. Zarówno jako terapeuta jak i trener zawsze dostarczam narzędzia do podtrzymania zmiany. Dlaczego? Ponieważ mózg uczy się poprzez powtórzenia i najpierw musimy rozerwać stare połączenia neuronowe i wykształcić nowe ... a to czasem wymaga czasu - zazwyczaj około 20-30 dni.
5. Pracuje na świadomości i podświadomości. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że umysł podświadomy kieruje naszym zachowaniem i pomimo, że chcemy "świadomie żyć" bez umiejętnego wpływu na podświadomość niestety będziemy biegać jak kurczaki bez głów potykając się o własne nogi. Dość brutalna analogia ale życie raczej nie głaszcze - ... szczególnie tych bez głów 🙂

Jakie prowadzę szkolenia?

Najczęściej realizowane przeze mnie są bardzo różnorodne pod względem tematyki ale chciałbym je podzielić na kilka grup tematycznych:
I. Medytacja, mindfulness, autohipnoza, flow - czyli turbo produktywność

Jest to pierwsza grupa szkoleń, które w zasadzie często stanowią podbudowę dla wszystkich pozostałych moich szkoleń ze względu na istotny charakter tego, w jakim stanie umysłu podchodzimy do nauki nowych rzeczy jak i przede wszystkim działania.
Bardzo często jest tak, że z wykorzystaniem pewnych sprawdzonych naukowo ale przede wszystkim doświadczalnie metod możemy przyspieszyć sam proces nauki, zmiany oraz zwiększyć produktywność na każdym polu. O ile? O 500%, o 1000%, o 100%? To zależy na jakim jesteś etapie ale bardzo często 500% wzrostu produktywności i efektywności to dość realna liczba. Nie wdaję się w polemikę o cyfry - koncentruję się na działaniu i nie chcę abyś mi wierzył na słowo ... bo masz tego doświadczać.

W tej grupie szkoleń znajdą się oczywiście szkolenia odnośnie:
1. Zarządzania stresem,
2. Generowania stanu flow,
3. Autohipnozy,
4. Tworzenie mistrza - czyli trening dla tych, którzy mierzą wysoko w sporcie, w biznesie, w sprzedaży,
5. Odnajdywanie pewności siebie i poczucia własnej wartości.

II. Szkolenia z komunikacji w życiu prywatnym i biznesie
1. Hipnotyczna prezentacja handlowa. 2. Błyskawiczne budowanie relacji. 3. Przedstawiciel handlowy – warsztat profesjonalisty czyli jak pokochać sprzedaż.

4. Język perswazji w biznesie. 5. Skuteczne negocjacje.
6. Publiczne przemawianie.
7. Komunikacja bez przemocy.
8. Straight Line Persuasion.
9. Skuteczny telemarketing.

III. Szkolenia z perspektywy hipnoterapeuty
1. Wymarzona sylwetka i zdrowie.
2. Pewność siebie i poczucie własnej wartości. 3. Firewalk – czyli uruchom odwagę a dokonasz tego co wydaje się niemożliwe.

Dla kogo prowadzę szkolenia?

Szkolenia prowadzę zarówno w trybie otwartym i zamkniętym, w trybie stacjonarnym i trybie online, w trybie indywidualnym (choć wówczas nie jest to juz szkolenie) czy grupowo - wszystko zależy od potrzeb.
Za każdym razem niezależnie od tego jak i dla kogo prowadzę szkolenia muszę przejść przez 4 niezbędne etapy:
1. Badanie potrzeb,
2. Projekt szkolenia,
3. Szkolenie / trening,
4. Kontynuacja szkolenia.
Jeżeli chcesz zapytać odnośnie możliwości przeprowadzenia szkoleń stacjonarnych czy online, zamkniętych czy otwartych - jakichkolwiek - pytaj a odpowiem w przeciągu 24h.

Współpracowałem z takimi firmami jak między innymi:

Koszyk
Cart