Notice: Korzystanie z Elementor\Post_CSS_File uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.1.0! Zamiast tego użyj Elementor\Core\Files\CSS\Post. in /home/lexcom/domains/przemyslawbulski.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4598

Zasady przyświecające współpracy

Za każdym razem kiedy przystępuję do rozważenia podjęcia się współpracy proszę o wypełnienie bardzo szczegółowej ankiety i dostarczenia ostatnich wyników badań krwi i moczu. Jest mi to potrzebne do określenia tego czy jestem w stanie podołać wyzwaniu czy też przekieruję Ciebie do jakiegoś innego specjalisty, który ma inne kwalifikacje i przede wszystkim doświadczenie w danej dziedzinie i w danym zagadnieniu czy jednostce chorobowej.

W toku współpracy proszę Ciebie o kilka rzeczy i trzymania się pewnych reguł:

 1. Wiarygodność i szczerość – jeżeli zdarzają się Tobie odstępstwa od diety – napisz mi o tym – najważniejsze jest chyba w tym wszystkim aby przyjrzeć się momentom KIEDY DIETA NIE DZIAŁA I DLACZEGO NIE DZIAłA. 
 2.  Interakcja – zgłaszaj się do mnie za każdym razem kiedy niebawem skończy się Tobie jadłospis albo masz już przygotowane raporty dla mnie. Po każdym okresie przeprowadzenia diety czy przejścia przez jadłospis – po prostu napisz mi parę słów odnośnie tego: co było wyzwaniem? co nie działało? co się sprawdziło? jaki był poziom energii? czy była energia na treningi? czy samopoczucie było odpowiednio dobre? Bez tego nie będę w stanie prawidłowo podejść do ułożenia kolejnego etapu diety. Musisz mi te informacje dostarczyć aby mógł działał dalej.
 3. Klarowność przepływu informacji – z racji tego, że nie mam systemu CRM proszę Ciebie o wyrozumiałość i kontakt z twojej strony kiedy coś mam dla Ciebie przygotować czy uzupełnić. W większości przypadków pamiętam o rzeczach aczkolwiek zdarza mi się nie kontrolować czasu czy biegu jadłospisu ponieważ najzwyczajniej w świecie czasami wskakuje coś innego (cheat meal, cheat day, cheat week 🙂 ) a ja tego nie wiem a nie będę tego kontrolował ani pamiętał.
 4. Cieprliwość i wyrozumiałość dla swojego ciała – bardzo często jest tak, że utrata wagi w ilości 4kg na miesiąc jest czymś co stanowi zawód dla wielu osób, co w moim przekonaniu jest dość niesprawiedliwe w odniesieniu do twojego ciała. Po prostu daj sobie czas i traktuj swój organizm z odpowiednim szacunkiem. Ważną rzeczą jest również przejście fazy adaptacji kiedy to po prostu trzeba przez to przejść i tyle i nie jesteśmy w stanie za bardzo iść na skróty z tematem – organizm musi dokonać pewnych przemian i tyle. 
 5. Nie postrzeganie rzeczywistości w sposób czarno – biały – chodzi mi o to, że czasami okazuje się, że np. stan ketozy czy dieta ketogeniczna nie jest, jak się może okazać w trakcie, najlepszym, zalecanym dla Ciebie rodzajem diety. Wówczas co możemy zrobić to po prostu delikatnie modyfikować dietę dodając węglowodanów w odpowiednich momentach dnia i nie trzeba od razu przechodzić na tzw. wysokie węgle czy też totalnie odwracać koncepcję. Częstokroć to czego potrzebujesz jest gdzieś po środku i trzeba się na to umieć otworzyć i zaakceptować fakt, że każdy z nas jest inny pod względem bardzo wielu parametrów fizjologicznych.

Ile wynosi inwestycja?

Możliwości współpracy

Odnośnie składu diety ketogenicznej staram się dopasować do potrzeb i preferencji. Jeżeli jest zapotrzebowanie na jadłospis wegański, wegetariański czy bezmięsny a z rybami czy mięsny bez ryb i jaj - zawsze jestem w stanie dostosować to tak aby było dobrze rozpisując jadłospis i zalecenia. Oczywiście zdawać sobie w pełni sprawę z tego, że niektóre uwarunkowania nieco ograniczają pole manewru i ewentualnych zmian jadłospisu aczkolwiek jest to temat do indywidualnej dyskusji.

2 tygodnie

standard
PLN 219
 • szczegółowy jadłospis na 2 tygodnie
 • nagrania relaksacyjne
 • suplementacja
 • plan treningowy
standard

4 tygodnie

gold
PLN 459
 • szegółowy jadłospis na 4 tygodnie
 • dedykowane nagranie do autohipnozy
 • nagrania relaksacyjne
 • plan treningowy
 • suplementacja
 • keto hacki czyli co robić i czego nie robić
 • trening oddechowy
gold

4 tygodnie

vip
PLN800
PLN 617
 • wszystko co w wersji gold
 • sesja hipnoterapii metodą RTT - dowolny temat
 • konsultacja skype - 1 godzina
vip

Każdorazowo istnieje możliwość stworzenia pakietu, który będzie Tobie odpowiadał najbardziej pod względem czasu, elementów składowych i tego co chcesz osiągnąć. Przy dłuższej lub szerszej negocjujesz cenę współpracy każdorazowo odnośnie całego okresu.  W przypadku propozycji pisz pod adres: biuro@przemyslawbulski.pl.

Koszyk
Cart