Notice: Korzystanie z Elementor\Post_CSS_File uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.1.0! Zamiast tego użyj Elementor\Core\Files\CSS\Post. in /home/lexcom/domains/przemyslawbulski.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4598

ciągłe doskonalenie

Po to abym mógł służyć jeszcze lepiej ciągle siebie doskonalę kształcąc się w Polsce i za granicą. Nie wyobrażam sobie momentu kiedy powiedziałbym dość w tym zakresie.

indywidualne podejście

Piękno tego Świata polega na tym, że każdy z nas jest inny i każdy z nas ma inne życie, inaczej osadzone w kontekście zawodowym, prywatnym i społecznym ... dlatego każdy to odrębny temat.

dzielenie się wiedzą

Wszystko co robię w mediach społecznościowych jest po to aby dzielić się wiedzą, inspirować i dawać motywację. Cieszę się, że mogę codziennie wnosić wartość również i w Twoje Życie.

Życie jest po to aby być silnym, zdrowym i witalnym, aby doświadczać siebie i swojego życia w pełni.

Jestem trenerem, terapeutą i nauczycielem i tak widzę swoją rolę idąc przez życie ścieżką bardzo dynamicznego rozwoju. Nie ma roku, nie ma miesiąca, nie ma dnia bez dynamicznego dążenia w stronę rozwoju w mojej agendzie a to wszystko po to abym mógł jeszcze lepiej służyć Tobie / Wam.

Nie ma to dla mnie znaczenia czy pracuję z Tobą na gruncie hipnoterapii, bioenergoterapii, oddechu, dietetyki, treningu czy mindfulness, flow czy medytacji – wszystkie te elementy łączą się ze sobą i za każdym razem przenikają. Wszyscy, którzy ze mną pracowali doskonale wiedzą, że nie szukam standardowych rozwiązań ponieważ nikt z Was, nikt z Nas nie jest standardowy. Standardowe jest dla mnie to, że każdy z nas powinien szukać za wszelką cenę maksymalizacji doświadczeń, które mają uczynić Cię bardziej Tobą a twoje życie bardziej twoim.

 

Pomimo tego, że przepracowałem już tysiące godzin z Ludźmi w kierunku ich własnych gwiazd nigdy nie podchodzę do wyzwań w sposób szablonowy ponieważ nikt z nas nie był wychowany czy doświadczał życia w ten sam sposób. Jako hipnoterapeuta doskonale wiem i zdaję sobie sprawę z tego jak wiele, wydawałoby się „błahych” czynników miało nieodwracalny wpływ na naszą osobowość – na to jak widzimy rzeczywistość, jak interpretujemy rzeczywistość i jak się w związku z tym zachowujemy.

 

Trening

Jako aktywny sportowiec, który od 9 roku życia uprawiał kilkanaście dyscyplin sportowych doskonale rozumiem istostę "zdrowego sportu", który przysporzy Tobie zdrowia, uchroni Cię przed chorobami i kontuzjami.

Żywienie i dietetyka

"Niechaj lekarstwo będzie pożywieniem a pożywienie lekarstwem". Nieco przeinaczone stwierdzenie tyczy się przede wszystkim dietoterapii i właściwego skomponowania jadłospisu, który przysporzy Tobie mnóstwo energi, zdrowia i przyjemności.

Hipnoterapia i coaching

Jestem hipnoterapeutą i coachem z wieloletnim doświadczeniem. Hipnoterapii uczyłem się za granicą: RTT Marisa Peer, Steve G. Jones oraz w Polsce: Lech Dębski, Andrzej Batko, Grzegorz Halkiew - wszystko po to aby lepiej pomagać ludziom takim jak Ty.

Biohacking

Nauka XXI wieku oferuje nam coraz to nowe rozwiązania, które mogą podnieść jakość naszego życia i zwielokrotnić wydolność psycho-fizyczną. Proste, łatwe w stosowaniu i ugruntowane naukowo ... na zdrowie 🙂

Przemek jest osobą, która posiada ogromną wiedzę i zrozumienie ludzkiego ciała i umysłu. Wiele razy korzystałem z jego pomocy kiedy to pomagał mi przygotować się do walki, gdzie waga zrobiona była na czas a forma przemawiała w ringu i oktagonie nie dając szans przeciwnikowi. Polecam go jako profesjonalistę i zawsze angażującego się w 100% Człowieka.

— Radosław, zawodnik MMA

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem Przemka kiedy mówi o diecie i treningu sportowym od razu wyczułem ogromną wiedzę i doświadczenie, które częstokroć prowadzą zupełnie innymi ścieżkami aniżeli inni. Nowatorskie podejście, umiejętność pracy nad ciałem i umysłem - to jest to co zdecydowanie wyróżnia Przemka i przesądza o sukcesach w pracy z klientem. Zrzuciłem na razie 20kg i rzuciłem palenie co wydawało mi się niemożliwe… a jednak. Rekomenduję Przemka tym, którzy zamiast krótkookresowej motywacji do ćwiczeń szukają trwałych zmian w jakości życia.

— Grzegorz, menadżer

Z Przemkiem spotkałem się na sali treningowej mma a potem podczas jednego z prowadzonych przez niego szkoleń. Zdziwił mnie fakt, że Facet posiada ogromną wiedzę odnośnie dietetyki i fizjologii. Skorzystałem z jego pomocy w trakcie przygotowań do walki - śmiało mogę polecić - waga zrobiona jak w zegarku przy 100% wydolności i sile.

— Mariusz, zawodnik MMA, przedsiębiorca

Przemek pomógł mi zrzucić 10kg w bajecznie prosty sposób, który był na początku aż niedorzeczny. Potrafił wszystko tak wyjaśnić i sprzedać mi swoją strategię, że waga malała praktycznie jak zaczarowana a ja czułam się coraz lepiej. Nie wierzyłam na początku, że tak drobne, kosmetyczne zmiany w jadłospisie pomogą mi w perspektywie 3 miesięcy tak bardzo poprawić sylwetkę i stan zdrowia. Ten Gość wie co robi i robi to naprawdę dobrze.

Anna, menadżer

Przemek pomógł mi zmniejszyć talię o 2 rozmiary w przeciągu miesiąca bez wyrzeczeń i w sposób zdrowy. Poukładał jadłospis tak, że na początku wydawało mi się, iż wszystko jest do góry nogami ale widząc rezultaty praktycznie od pierwszych dni wiedziałam już, że dobrze wie co robi. W trakcie tej szybkiej akcji reagował w konfrontacji z reakcjami mojego organizmu pokazując jak bardzo rozumie moje ciało czego nauczył mnie przez miesiąc współpracy. Polecam.

Anna, Mama 2 Dzieci

Nie wierzyłem w to, że jem za mało co ciągle wmawiali mi inni. Przemek kiedy to zobaczył ile ja jem i jak jem po prostu za głowę się złapał i poszedł w zupełnie inną stronę. Poustawiał posiłki, podzielił je adekwatnie do potrzeb i z 2-óch zrobił 4-ery. Jaki tego efekt? 13kg w dwa miesiące jedząc więcej niż przedtem 🙂 Od momentu kiedy zacząłem z nim pracować zupełnie zmieniłem zdanie na temat diety, która może być smaczna, zdrowa i dawać power’a na co dzień. Zacząłem biegać i chyba po prostu bardziej w siebie wierzę. Nie będę wlewał mu za dużo żeby nie obrósł w piórka ale Przemek ma naprawdę jakiś dar do tego.

Krzysztof, kierowca

Trafiłem do Przemka z polecenia i już chyba nawet nie wierzyłem, że się uda cokolwiek zrobić. Od razu na pierwszej konsultacji pokazał mi dokładnie gdzie popełniałem błędy pomimo pomocy trenerów i dietetyków. Na początku byłem sceptyczny ale później poczułem, że miał rację. Wyprostował dietę, wyniki badań krwi i uwierzyłem, że sześciopak jest faktycznie w zasięgu moich możliwości. Polecam, polecam, polecam. Dzięki Przemek za pomoc.

Tomasz, stolarz

Przemka poznałam „przypadkiem” kiedy rozmawialiśmy o dietach. Delikatnie się wtrącił i zadał kilka pytań a potem w dość nietypowy sposób opowiedział o swoich wnioskach z naszych rozważań. Wiedziałam, że musi coś wiedzieć bo jego postura mówiły same za siebie. Poczułam, że zna się na rzeczy i postanowiłam skorzystać z jego pomocy. Ułożył jadłospis i wskazania treningowe, które po prostu działają. Krok po kroku, konsekwentnie zbliżałam się do celu i udało się. Ciekawe jest to, że czujesz pracując z nim, że on naprawdę wierzy w Ciebie nie dlatego, że tak się powinno tylko dlatego, że dobrze rozumie zarówno głowę jak i ciało. Ma nieco szersze spojrzenie na wszystko i to chyba przesądza o jego sukcesach. Dzięki niemu uwierzyłam, że mogę pogodzić intensywną pracę w rozjazdach z całkiem zadbaną sylwetką.

Magdalena, handlowiec

Współpracowałem z Przemkiem w ramach szkoleń jakie realizował u nas w firmie i obserwowałem jego nietypowy sposób żywienia. Na początku wszystko co robił wydawało mi się dziwne ale po krótkiej rozmowie wiedziałem, że nie jest dietetycznym ekscentrykiem ale specem od ludzkiej fizjologii. Z racji tego, że widziałem jak prowadzi szkolenia wiedziałem, że sprzeda mi swój model świata gdzie praca przedsiębiorcy, właściciela kilku firm i zdrowa sylwetka są możliwe do pogodzenia niewielkim nakładem pracy, a że miałem dość trenerów personalnych z ich pojemnikami z ryżem i kurczakiem postanowiłem spróbować. Faktycznie poszło 13kg w dół w 1,5 miesiąca bez wyrzeczeń, bez ćwiczeń i bez rezygnacji z pracy nad moimi biznesami, którą tak lubię. Tak na dobrą sprawę zmienił mój sposób myślenia i rozwalił mój system za co jestem wdzięczny. Polecam - ten Gość to nietypowe połączenie speca od Głowy i Ciała.

Marcin, przedsiębiorca

Z Przemkiem znałem się już wiele lat z sali treningowej i to co zawsze Przemka wyróżniało to jego sylwetka, siła i kondycja a on nie był typowym fighterem bo zawsze miał mnóstwo zajęć i spraw na głowie. Po kilku latach znajomości i współpracy w zakresie „robienia wagi” i formy w punkt mogę zdecydowanie polecić Przemka jako osobę godną zaufania przede wszystkim ze względu na wiedzę i doświadczenie jakie posiada, które zresztą cały czas rozszerza. Wie co robi i robi to na 100% - dzięki temu rezultaty mówią same za siebie.

Łukasz, zawodnik MMA

Przemek zawsze imponowal mi poziomem energii na szkoleniach - napakowany Gość od szkoleń okazał się być mega fachowcem od dietetyki i przede wszystkim praktykiem, który zawsze stara się dopasować do potrzeb drugiej osoby. Nie wciskał mi diety pudełkowej ani godzin ćwiczeń ale dietę handlowca/menadżera, która okazała się prosta w prowadzeniu a z rezultatów byłam zadowolona a potem bardzo zadowolona jako wymagająca od siebie kobieta ponieważ aparycja i poziom energii - bądź co bądź w sprzedaży są ważne. Dziękuję Przemek.

Małgorzata, handlowiec

Miałam problemy zdrowotne związane z ciągłym stresem i słabą odpornością organizmu. Pracuję w służbie zdrowia więc powinnam być w stanie sobie z tym poradzić ale - jak się okazuje nie do końca. Przemek nie wiem do końca jak to zrobił najpierw przekonał mnie, że to jest bardzo ważne a potem pomógł mi radzić sobie ze stresem oprócz tego, że dieta jaką mi zalecił była czymś czego się nie spodziewałam pod względem stopnia fachowości. Już teraz wiem, że czasem trzeba schować swoje ego i posłuchać tych, którzy robią daną rzecz z pasją i profesjonalizmem. Dzięki niemu zupełnie inaczej reaguję na stres a moje wyniki morfologii znacznie się poprawiły. Sylwetka jest raczej tylko skutkiem ubocznym ale to wszytko widać i czuć. Dziękuję Przemek.

Sylwia, pielęgniarka
Koszyk
Cart