O

O MNIE

Życie jest po to aby być silnym, zdrowym i witalnym, aby doświadczać siebie i swojego życia w pełni.

Jestem trenerem, terapeutą i nauczycielem i tak widzę swoją rolę idąc przez życie ścieżką bardzo dynamicznego rozwoju. Nie ma roku, nie ma miesiąca, nie ma dnia bez dynamicznego dążenia w stronę rozwoju w mojej agendzie a to wszystko po to abym mógł jeszcze lepiej służyć Tobie / Wam.

Nie ma to dla mnie znaczenia czy pracuję z Tobą na gruncie hipnoterapii, bioenergoterapii, oddechu, dietetyki, treningu czy mindfulness, flow czy medytacji – wszystkie te elementy łączą się ze sobą i za każdym razem przenikają. Wszyscy, którzy ze mną pracowali doskonale wiedzą, że nie szukam standardowych rozwiązań ponieważ nikt z Was, nikt z Nas nie jest standardowy. Standardowe jest dla mnie to, że każdy z nas powinien szukać za wszelką cenę maksymalizacji doświadczeń, które mają uczynić Cię bardziej Tobą a twoje życie bardziej twoim.

Pomimo tego, że przepracowałem już tysiące godzin z Ludźmi w kierunku ich własnych gwiazd nigdy nie podchodzę do wyzwań w sposób szablonowy ponieważ nikt z nas nie był wychowany czy doświadczał życia w ten sam sposób. Jako hipnoterapeuta doskonale wiem i zdaję sobie sprawę z tego jak wiele, wydawałoby się „błahych” czynników miało nieodwracalny wpływ na naszą osobowość – na to jak widzimy rzeczywistość, jak interpretujemy rzeczywistość i jak się w związku z tym zachowujemy.

#

Mój instagram

Sprawdź mój instagram, na którym codziennie wrzucam nowe relacje i ciekawostki
ze świata diety, treningu i innych aktywności!