USŁUGI

Usługi

Sprawdź poniżej co mogę Ci zaoferować.
Rozpocznijmy współpracę!

H

Hipnoterapia

Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą metody stworzonej przez tę uroczą Damę a przede wszystkim najskuteczniejszą w rankich od wielu lat terapeutkę w UK. Oczywiście kursów i certyfikatów w zakresie hipnoterapii mam wiele ale współpracą i szkolenie pod okiem Marisy Peer dało mi bardzo dużo pod względem skuteczności pracy z klientem. ​

S

Dietetyka

Za każdym razem kiedy przystępuję do rozważenia podjęcia się współpracy proszę o wypełnienie bardzo szczegółowej ankiety i dostarczenia ostatnich wyników badań krwi i moczu. Jest mi to potrzebne do określenia tego czy jestem w stanie podołać wyzwaniu czy też przekieruję Ciebie do jakiegoś innego specjalisty, który ma inne kwalifikacje i przede wszystkim doświadczenie w danej dziedzinie i w danym zagadnieniu czy jednostce chorobowej.

T

Trening

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin eget blandit velit. Cras congue urna a laoreet sagittis. Pellentesque luctus magna ornare, malesuada mi et, auctor lacus. Fusce fringilla sapien vitae sapien semper, vitae porttitor sem condimentum. Fusce fringilla sapien vitae sapien semper, vitae porttitor sem condimentum.

P

Szkolenia

Najczęściej realizowane przeze mnie są bardzo różnorodne pod względem tematyki ale chciałbym je podzielić na kilka grup tematycznych:
I. Medytacja, mindfulness, autohipnoza, flow – czyli turbo produktywność.

Jest to pierwsza grupa szkoleń, które w zasadzie często stanowią podbudowę dla wszystkich pozostałych moich szkoleń ze względu na istotny charakter tego, w jakim stanie umysłu podchodzimy do nauki nowych rzeczy jak i przede wszystkim działania.

#

Mój instagram

Sprawdź mój instagram, na którym codziennie wrzucam nowe relacje i ciekawostki
ze świata diety, treningu i innych aktywności!